Patyczek drewniany, czy pusher do paznokci

spacer bhs Klasyczna biała suknia ślubna wraz z dodatkami

Wiele panów zaglądając do damskiej kosmetyczki dziwi się, co można tam znaleźć. Jednym z takich elementów jest drewniany patyczek.

urazy.cywilizacja.com.pl

Panie doskonale znają ten produkt, który stanowi niezbędny sprzęt do wykonania profesjonalnego manicure. Gwarantuje precyzyjne i bezpieczne odsunięcie skórek wokół paznokci.

Warto podkreślić, że ich stosowanie jest bardzo proste, a paznokcie po takim zabiegu odzyskują zdrowy wygląd. Po zastosowaniu odżywki zmiękczającej skórki, bez trudu można je usunąć.

Drewniane patyczki to idealne rozwiązanie ze względów higienicznych, bowiem ich niska cena umożliwia częstą wymianę. Oprócz drewnianych wersji istnieją jeszcze inne możliwości odsuwania skórek.

Wśród tych najbardziej naturalnych znajduje się szpatułka metalowa oraz zakończona gumową końcówką. W pierwszym wypadku zabieg jest bardzo dokładny, jednak zaleca się go tylko dla profesjonalistów.

W drugim przypadku mamy do czynienia z mniejszą precyzją, jednak przy delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia skórkach jest, jak najbardziej wskazana.